Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Любителі домашніх тварин

Керівники гуртків

Тетяна Анатоліївна Скиба

Олена Олексіївна Ковтюх

Запрошуємо небайдужих, допитливих, цікавих особистостей на гурток «Любителі домашніх тварин»!

На вас чекає  цікаве знайомство з  тваринами із різних куточків  світу. В нашому міні-зоопарку представлено різноманітні види тварин: екзотичні шиншили, карликові  кролики, морські свинки, хом’ячки, різноманітні види папуг, а також багато інших тварин чекають  на знайомство з вами.

Ви можете поспілкуватись з ручними шиншилами, потримати в руках морську свинку та хом’ячка, поспостерігати за червоновухими черепахами, послухати, що говорять папуги. Ну, і звичайно ж, пригостити овочами гризунів,  запропонувати ласощі шиншилам та іншим тваринам.


У
2012 році Розум Ольга нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі  дослідницько-експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник» за роботу «Темпи росту барбусів за різних умов утримання»Наші здобутки на конкурсі «Юний дослідник»

  • У 2013 році Мазурок Влада перемогла на обласному етапі конкурсу та отримала грамоту Національного еколого-натуралістичного центру за роботу «Розмноження і розвиток шпорцевої жаби».
  • У 2014  році Розум Ольга посіла І місце на обласному конкурсі за роботу «Визначення віку та статі прісноводних черепах на прикладі черепахи червоновухої».
  • Каранда Тетяна посіла ІІ місце на обласному конкурсі за роботу «Селекція гупії»
  • У 2015 році Каранда Тетяна посіла І місце на обласному конкурсі  та ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі  дослідницько-експериментальних робіт з природознавства  «Юний дослідник» за роботу «Розмноження і розвиток блакитного кубинського рака в умовах живого куточка»

Яскраві моменти нашого життя

У нас цікаво!