Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Дослідження за программою Globe. Спостереження за зміною кольору листя Green-down

Еко-квест "За здорове життя!" знову збирав молодих і активних!

У БЗОШ №9 сьогодні відбулася квест-гра, у якій взяли участь команди шкіл Броварів. Мета гри - назбирати якомога більше балів з різних еко-станцій, які розміщені в класах школи. Цього року організатори квесту дали можливість юним активістам створити власну екологічну газету з виграних ключів на еко-станціях. За перебігом подій слідкувало журі у складі представників управління освіти Броварської міської ради і завідувачів ДЕНЦ "Камелія", тому результати підраховувалися максимально ретельно і точно. Після всіх випробувань визначилася трійка призових місць: ІІІ місце зайняла команда гімназії імені Степана Олійника "Захисники природи", ІІ місце - команда БСШ №5 "Позитив" і І - БЗОШ №2 - "Живчики". Вітаємо команду 2-ї школи з перемогою і бажаємо ще серйозніших досягнень у майбутньому! Під час підраховування результатів гри для команд та всіх присутніх виступали колективи ДЕНЦ "Камелія".

Настрій був чудовий, енергія вирувала нестримна! Сподіваємося, що наступного року вигадаємо ще більше цікавих станцій і конкурсів!

Екологічний квест "Зелена планета"

24.05.2017 в ДЕНЦ "Камелія" відбувся квест для дітей дошкільного віку "Зелена планета". Для викладачів закладу, маленьких пізнайків, а також для їхніх батьків цей захід вже став традицією. Ідея екоквесту в тому, щоб познайомити маленьких жителів планети з її рослинними багатствами. Діти, які спершу розділяються на команди, відправляються по черзі на чотири різні "станції", де викладачі в доступній ігровій формі розказують про рослини і їхні властивості. Цього року для батьків дошкільнят психолог закладу Цурікова О.Ю. проводила цікавий особистісно-пізнавальний тренінг. Протягом всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення і радість світилася в очах малюків.

Фото із заходу дивіться ТУТ

Природоохоронна акція "Первоцвіт"

Ми з нетерпінням чекаємо на пору, коли тане сніг, прилітають птахи і з’являються перші вісники весни – первоцвіти. Коли зацвітають первоцвіти,  природа неначе оновлюється, стає ще більш привабливою і неповторною. Спокуса зірвати, або навіть викопати, первоцвіт не повинна перемагати , адже ці види занесені до Червоної книги України. 

З метою їх збереження, у ДЕНЦ «Камелія» впродовж лютого-квітня проводиться природоохоронна  акція «Первоцвіт», яка спрямована на захист ранньовесняних рослин.

 

 

Як відомо,  всі ми — частинка великого живого організму під назвою Природа. Та, наділені інтелектуальним розвитком, ми, люди, починаємо втрачати  повагу до нашої праматеріПрироди — її ресурси витрачаємо бездумно, аби лиш наситити свої потреби. Потреби у нас безмежні, а от ресурси — обмежені.  Після багатьох років нерозумної нещадної експлуатації природи,  людство замислилось про захист Землі, адже на ній ще жити нащадкам. Величезна кількість акцій організовує світова спільнота на збереження життя на нашій планеті. І ми, ДЕНЦ “Камелія”, та, зокрема, редакція “Прудкого Пензлика”, долучаємося до роботи над збереженням Природи! Тож у першому спецвипуску нашої газети ви, дорогі читачі, зможете дізнатися про те, як разом з вихованцями та їх батьками викладачі ДЕНЦ “Камелія” роблять все для збереження екосистеми нашої планети, а саме — рятують місто, де живуть, наші Бровари, адже все починається з малого!

Ознайомилися з екологічним випуском "Прудкого Пензлика" можна ТУТ