/
/
/
/
/
4 жовтня – міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту.

4 жовтня - Всесвітній день тварин - міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту.

З нагоди цього дня педагоги ДЕНЦ “Камелія” долучилися до акції та провели ll Міжнародний урок доброти. Зокрема такі “уроки доброти” відбулися на заняттях Творчого об’єднання “Зоосвіт” (керівниці Тетяна Скиба, Олена Ковтюх) та Школи розвиваючого навчання (керівниця Оксана Каранда).
Обговорили з дітьми те, як важливо бути відповідальними за тварин, дбати про них, поводитися з ними належним чином, тоді спілкування з ними приноситиме лише позитивні емоції!
 
Також вихованці Творчого об’єднання “Медіаплатформа “Планета ЗМІ” (керівниця Вікторія Романченко) долучилися до ІІ Міжнародного уроку доброти 
Виконуючи ігрові завдання, обговорили важливі теми: відповідальність за домашніх улюбленців, правила поводження із безпритульними тваринами; поділились ідеями, як зменшити кількість безпритульних тварин у нашій країні; дізналися цікаві факти про тварин; провели опитування серед броварчан та дізналися про їхніх чотирилапих друзів.
 
Більше новин як завжди на нашій сторінці у Facebook