/
/
Про заклад

Про заклад

      Наш центр – це маленьке місто, де живе дитинство і здійснюються дитячі мрії, а  педагоги Камелії, як справжні екскурсоводи заводять дітей до різних палаців: науки, природи, творчості, цікавого дозвілля, духовного та інтелектуального зростання. 

       Дитячий естетико-натуралістичний центр «Камелія»   у 1993 році  (в минулому це була станція юних натуралістів), отримав статус комплексного закладу позашкільної освіти нового типу і головним завданням вбачає надання додаткової освіти вихованцям за інтересами  з природничих дисциплін, декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва,  музично-хореографічного мистецтва, народознавства та інших напрямків.

      Ми маємо чудову матеріально-технічну базу – два навчальних корпуси, дитячий ландшафтний сад, теплицю, акваріумний комплекс та живий куточок.

        У закладі навчається більше ніж 2000 вихованців за 35 профілями гурткової роботи, якими опікуються 60 талановитих педагогів.

         Створена досить широка і багатогранна структура навчально-виховних об’єднань, у діяльності яких безпосередньо враховуються інтереси та потреби вихованців.

       Головним нашим завданням вбачаємо, щоб атмосфера середовища, способи подачі інформації, етика спілкування з дитиною – усе працювало на дитячі потреби, вікові можливості, сприяло розвитку дитини, не шкодило фізичному та психічному її здоров ‘ю.  

        Кожна дитина, що завітала у наш заклад, проживає там  неймовірно яскраву  часточку життя. І завдання педагогів  створити особливу атмосферу і всі для цього умови.