Творче об’єднання «Зоосвіт»

Творче об’єднання «Зоосвіт» – чудова нагода навчитися безпечно взаємодіяти та правильно доглядати за домашніми улюбленцями. До того ж «спілкування» із тваринами у нашому міні зоопарку сприяє розвитку у дітей відповідальності, емпатії, вміння піклуватися про домашніх улюбленців, а також є чудовим способом покращення психо-емоційного здоров’я вихованців!

Любителі домашніх тварин

Керівниці – Олена Олексіївна Ковтюх, Тетяна Анатоліївна Скиба

Вік вихованців: 6-9 років; 10-13 років

На заняттях вихованці знайомляться з  тваринами із різних куточків  світу: екзотичними шиншилами, чилійськими білками, карликовими  кроликами, морськими свинками, хом’ячками, різноманітними видами папуг, а також багатьма іншими тваринами, які чекають  на знайомство з дітьми

Переваги:

Кожна людина, у якої в домі є тварина, знає, що це не лише справжній член сім’ї, але й власний домашній лікар. Тварини здатні лікувати від багатьох хвороб, покращувати настрій і навіть зміцнювати відносини між членами сім’ї.

Взаємодія із тваринами сприяє розвитку у дітей відповідальності, емпатії, вміння піклуватися про домашніх улюбленців, а також є чудовим способом покращення психо-емоційного здоров’я вихованців!

Вихованці отримують навички догляду за тваринами, спілкуються з  ручними шиншилами, можуть потримати в руках морську свинку та хом’ячка, кролика, спостерігати за червоновухими черепахами, послухати, що говорять папуги. Ну і звичайно ж, пригостити овочами гризунів,  запропонувати ласощі шиншилам та іншим тваринам.

Контактні дані:

095-062-61-96 Тетяна Анатоліївна Скиба

067-527-57-10 Олена Олексіївна Ковтюх

Цікавий аквасвіт

Керівниця – Олена Олексіївна Ковтюх

Вік вихованців: 6-9 років; 10-13 років

На заняттях вихованці:

 • вчаться створювати та доглядати акваріуми різних типів;
 • поглиблюють свої знання про воду як основу життя на Землі;
 • створюють різні варіанти акваріумів декоративних типів;
 • вивчають основи естетичного оформлення акваріуму, підбору риб та елементів для оздоблення;
 • проводять дослідницьку роботу з акваріумними рибками та рослинами;
 • вчаться планувати та проводити досліди, оформлювати одержані результати у вигляді повідомлень та рефератів.

Переваги:

Всім відомо, що спостереження за рибками в акваріумах має сприятливий вплив на психоемоційний стан людини. Споглядання життя риб в акваріумах корисно:

 *при багатьох захворюваннях і патологічних станах організму, пов’язаних з фізичним і нервовим напруженням, спостереження за рибками в акваріумі надає досить позитивний ефект;

* відзначимо, що помірно зволожене повітря є відмінним засобом профілактики вірусних захворювань респіраторної системи і благотворно позначається на здоров’ї людей з діагнозом «бронхіальна астма».Якщо в кімнаті, де зараз встановлено акваріум, раніше було сухе повітря, про цю проблему мешканці можуть забути;

* споглядання протягом п’яти хвилин за життям акваріума викликає у людини релаксацію та відновлення сил, заспокоєння та врівноваженість, підвищує зданість досягти cпокою в різних життєвих ситуаціях, зміцнює психічне здоров’я.

Контактні дані:

 

 067-527-57-10 Олена Олексіївна Ковтюх

 

Цікава орнітологія

Керівниця – Тетяна Анатоліївна Скиба

Вік вихованців: 6-9 років; 10-13 років

На заняттях вихованці

 • вивчають періодичні явища в житті птахів, особливості їх розмноження і розвитку;
 • дізнаються про птахів свого краю, методи їх приваблювання у сади, парки;
 • вчаться допомагати птахам, підгодовувати їх, виготовляти годівнички, штучні гнізда;
 • проводять спостереження за птахами, їхньою поведінкою, способом життя;
 • у міні зоопарку вихованці вивчають правила догляду за декоративними та співочими птахами.


Переваги:

*будь-який домашній улюбленець корисний для дитини. Крім радості спілкування, представники тваринного світу допомагають маленькій людині навчитися брати на себе відповідальність, піклуватися і любити;

*якщо для дитини потрібен компаньйон, то кращого варіанту, ніж хвилястий папуга не знайти. Вони товариські, веселі та невибагливі.

Контактні дані:

095-062-61-96 Тетяна Анатоліївна Скиба