Методичний вісник

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти в номінації:

  Методичні рекомендації та навчально-методичні посібники з організації науково-дослідницької та еколого-природоохоронної діяльності в навчальних закладах різного типу для учнів різних вікових категорій  визнано:

 –  керівника гуртка-методиста Зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс» Якушу Н.М. та керівника гуртка «студія образотворчого мистецтва «Колорит», методиста Вороніну О.О. з методичною рекомендацією «Квітковий килим» (І місце)

 – керівників гуртків Зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс» Якушу Н.М., Зінченко С.Г. з методичною рекомендацією «Новорічний дизайн в стилі «еко» (ІІ місце).

  Проекти, сценарії масових заходів для учнів із еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти визнано:  

 – керівників гуртків-методистів «Любителі домашніх тварин» творчого об’єднання «Зоосвіт» Ковтюх О.О., Скибу Т.А. з проєктом «Захист домашніх тварин» (І місце)

 – керівника гуртка  «Школа розвиваючого навчання» Гордєєву Т.В.,  з сценарієм виховного та розважального заходу для дітей та учнівської молоді у закладах позашкільної освіти «Козацькі розваги» (І місце)

 – керівника гуртка Зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс», керівника гуртка-методиста Якушу Н.М. з методичною рекомендацією «Квітуче позашкілля» (участь).